Casa Das Palmeiras
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Das Palmeiras Imbituba van 100 vierkante meter is gesitueerd binnen 7 km afstand van de Siriu-duinen en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Het strand Silveira is binnen 15 minuten met de auto gesitueerd.
De 3-slaapkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens staan ook tot je beschikking.
De gesitueerde in Imbituba Casa Das Palmeiras heeft een eetgedeelte met een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen dineren in Restaurante Bertussi, vrij dicht bij het vakantiehuis.
- Locale bezienswaardigheiden
- Pedra Branca1,3 km
- Pedra Branca De Garopaba1,3 km
- Encantada Lagoon1,7 km
- Instituto Federal de Santa Catarina4,8 km
- Bali Hai Garopaba550 m
- strand Ferrugem3,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz92 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Das Palmeiras een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Das Palmeiras heeft WiFi in de hele accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Das Palmeiras kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Das Palmeiras kunnen eten in Restaurante Bertussi restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Das Palmeiras mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Das Palmeiras verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk de Siriu-duinen en het strand Silveira bereiken, die respectievelijk binnen 7 km afstand van de accommodatie en op 6 km afstand liggen.